Інтеррибфлот

Шпроти В Олії 150г Інтеррибфлот Супермаркет Рост Каталог Товарів Продуктів В Офіс І Додому

В умовах війни продовольча безпека країни набуває особливого значення. Бренд “Аквамарин”, що належить групі компаній “Інтеррибфлот”, активно працює над забезпеченням українців якісними консервами. Засновник “Інтеррибфлот” Григорій Луцай та співвласник компанії Андрій Чуклін розповіли в інтерв’ю про особливості роботи підприємства в умовах війни. Зведені дані та аналітична інформація в Системі має виключно інформаційний характер.

Умовні позначення дозволять миттєво виявити – кількість вузлів, зв’язки з компаніями банкрутами, компаніями які зареєстровані на окупованих територіях, компаніями які включені в список санкцій або згадуються в кримінальних справах. Якщо дані по компанії некоректно, або з помилкою внесені Інтеррибфлот новини до першоджерела, рекомендуємо звертатися до розпорядника інформації, ми не можемо вносити зміни до державних реєстрів. Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

І один з яскравих прикладів – група компаній «Інтеррибфлот», яка й надалі докладатиме максимум зусиль, щоб разом наближати нашу спільну перемогу. Та джерел третіх осіб, які мають право збирати, обробляти та передавати дані згідно з законодавством України. Під час перших місяців війни “Інтеррибфлот” активно приєднався до волонтерських ініціатив громадських організацій та місцевої влади. Київська міська адміністрація та окремі лікарні, Одеська військова адміністрація, громадські об’єднання Харківської і Чернігівської областей отримали від компанії значну гуманітарну допомогу. Рибні консерви «Аквамарин», «Море» тоді активно передавалися вимушено переміщеним особам та місцевим жителям, які постраждали від дій окупантів.

Він підкреслює, що при виробництві консервів “Аквамарин” не використовуються консерванти, лише стерилізація. Тут додають, що група компаній працює не тільки в комерційних інтересах, але й активно долучається до допомоги військовим. До прикладу, підприємство виготовляє та поставляє консерви для ЗСУ кожного місяця. Станом на зараз йдеться про понад 12 мільйонів рибних консерви, які отримали військовики по всій Україні. Масштабне вторгнення росії спонукало українські компанії шукати рішення для пристосування до нових обставин.

Отримайте ключову інформацію про фірму ТОВ “ІНТЕРРИБФЛОТ-УКРАЇНА”. Юридична інформація про фірму допоможе власнику в прийнятті рішення, співпрацювати з контрагентом або уникнути. «Інтеррибфлот» активно розвиває свою волонтерську діяльність, починаючи з благодійних внесків до відомих фондів, таких як «Повернись живим». Андрій Чуклін, співласник компанії, зазначає, що із зростанням числа знайомих, які приєдналися до лав ЗСУ, з’явилася потреба у більш адресній підтримці. Відповідно до цього, «Інтеррибфлот» взяв на себе ініціативу закупівлі та передачі військовим сучасних тепловізійних квадрокоптерів DJI Mavic 3T та FPV дронів, інвестувавши значні кошти на потреби оборони. Серед планів компанії на майбутнє – подальша модернізація виробництва, розширення асортименту та вихід на нові ринки, зокрема, отримання дозволів на експорт продукції “Аквамарин” до ЄС та США.

В декілька кліків будуть встановлені ймовірні зв’язки між конкретними особами та компаніями, глибина аналізу більше 50 афілійованих вузлів. З початком великого вторгнення російських окупантів, всі в Україні дізналися про окопні свічки. Звичайні люди та навіть діти почали самотужки робити їх для захисників, збираючи порожні  консервні банки де тільки це було можливим. Компанія «Інтеррибфлот» приєдналася до цього народного руху підтримки воїнів і надає значущу підтримку громадській організації “Окопні свічки”.

Shopping Cart
Scroll to Top